שיתופי פעולה עם מועצת יועצי המס
שיתוף פעולה בין לשכת יועצי המס למועצת יועצי המס

השקת התוכנית לקידום ושידרוג מעמדו המקצועי והתדמיתי של מקצוע יועץ המס

יוזמת הלשכה והכנת התוכנית לקידום מעמדו של מקצוע יועץ המס, על שולחנה של מועצת יועצי המס, מהווה מהפכה ובשורה למקצוע .
לראשונה בתולדות המקצוע נקבל תמורה בעד האגרה ( אגרת רישיון יועץ המס ) שאנו משלמים . תמורה שתאפשר לנו לקדם באופן משמעותי את המקצוע שבו אנו עוסקים .
עיקר התוכנית הוא שיתוף פעולה בין מועצת יועצי המס ללשכת יועצי המס, שתממן באופן מלא פעילות ליועצי המס ב- 3 נושאים מרכזיים :

 1. השתלמויות מקצועיות חודשיות בכל רחבי הארץ , על ידי הקמת מכון להשתלמויות משותף          ללשכת יועצי המס ולמועצת יועצי המס.

2. פעילות שוטפת לשמירה על הקיים שמתבטאת במתן שירותים שונים שמטרתם עדכון מקצועי שוטף ויום יומי של החברים לרבות מענה לשאלות מקצועיות של החברים.

3. קמפיין פרסום ומיתוג מקצוע יועץ המס .

אני שמח לעדכן אתכם שבסדרת פגישות עם מנהל רשות  המיסים , דוברת הרשות, סמנכלי"ת שומה ומזכיר מועצת יועצי המס סוכם על הוצאתה אל הפועל של התוכנית לקידום ושידרוג מעמדו המקצועי והתדמיתי של מקצוע יועץ המס החל מינואר 2014. 

המהפכה יצאה לדרך .....!!!
אנו נחושים לשנות את פני המקצוע החשוב בו אנו עוסקים.

 

שיתוף פעולה בין לשכת יועצי המס למועצת יועצי המס

השקת התוכנית לקידום ושידרוג מעמדו המקצועי והתדמיתי של מקצוע יועץ המס .יוזמת הלשכה והנחת התוכנית ,לקידום מעמדו של מקצוע יועץ המס, על שולחנה של מועצת יועצי המס, מהווה מהפכה ובשורה למקצוע .
לראשונה בתולדות המקצוע נקבל תמורה בעד האגרה ( אגרת רישיון יועץ המס ) שאנו משלמים . תמורה שתאפשר לנו לקדם באופן משמעותי את המקצוע שבו אנו עוסקים .
עיקר התוכנית הוא שיתוף פעולה בין מועצת יועצי המס ללשכת יועצי המס ,שתממן באופן מלא פעילות ליועצי המס ב 3 נושאים מרכזיים :

 

1.השתלמויות מקצועיות חודשיות בכל רחבי הארץ , על ידי הקמת מכון להשתלמויות משותף ללשכת יועצי המס ולמועצת יועצי המס


2.פעילות שוטפת לשמירה על הקיים שמתבטאת במתן שירותים שונים שמטרתם עדכון מקצועי שוטף ויום יומי של החברים לרבות מענה לשאלות מקצועיות של החברים


3.קמפיין פרסום ומיתוג מקצוע יועץ המס .
 

אני שמח לעדכן אתכם שבסדרת פגישות עם מנהל רשות  המיסים , דוברת הרשות , סמנכלי"ת שומה ומזכיר מועצת יועצי המס סוכם על הוצאתה אל הפועל של התוכהית לקידום ושידרוג מעמדו המקצועי והתדמיתי של מקצוע יועץ המס החל מינואר 2014. 

המהפכה יצאה לדרך .....!!! אנו נחושים לשנות את פני המקצוע החשוב בו אנו עוסקים.

 
חזור


 

      


(Wix-Logo) Create a Wix site!

100s of templates
No coding needed
Start now >>
(Wix Logo)

This site was created using
 
 WIX.com.
 
Create your own for FREE  >>
 
 


 
כל הזכויות שמורות ללשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל - רח' גולדברג 4 תל-אביב 61369, טל' 03-5608980, פקס' 03-5661573